Strojne Inštalacije, Mumel Srečko s.p. opravlja dejavnost vodovodne, grelne in hladilne inštalacije s sedežem v občini Lovrenc na Pohorju. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.
Podjetje je registrirano na naslovu Pot Šercerjeve brigade 036, 2344 Lovrenc na Pohorju, vpis v register pa sega v 15. 6. 2001. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 43.220 je vodovodne, grelne in hladilne inštalacije.
Pravna oblika podjetja je s. p. (s.p.). Klasifikacija po SKIS je S.14100 - Samozaposleni delodajalci. Status v javnem registru je aktivno.
Glavna dejavnost: Vodovodne, grelne in hladilne inštalacije · Velikost: Mikro enote
| Koda | Klasifikacija | Opis | Vir |
|---|---|---|---|
| 43.220 | SKD · glavna dejavnost | Vodovodne, grelne in hladilne inštalacije | AJPES |
| S.14100 | SKIS · sektor | Samozaposleni delodajalci | SURS |
| SI-2344 | Poštno območje | Lovrenc na Pohorju | Pošta Slovenije |
Po velikosti se podjetje uvršča med mikro enote. V letu 2025 je zaposlovalo povprečno 4 oseb in ustvarilo 453.658 € celotnih prihodkov, čisti poslovni izid je znašal 24.916 €. Bonitetna ocena za leto 2026 je A+, poglobljena ocena A+ (višje srednja: varen in stabilen poslovni partner, nizko kreditno tveganje).
| Postavka (EUR) | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Celotni prihodki | 690.277 | 503.065 | 453.658 |
| Celotni odhodki | 652.197 | 478.578 | 428.743 |
| Čisti poslovni izid | 38.080 | 24.487 | 24.916 |
| EBITDA | 63.337 | 52.364 | 41.917 |
| Kapital | 33.305 | 14.628 | 5852 |
| Sredstva | 164.320 | 152.975 | 354.945 |
| Prihodki na zaposlenega | 172.569 | 125.766 | 113.415 |
| Število zaposlenih | 4 | 4 | 4 |
| Povprečna bruto plača | 1839 | 1833 | 2001 |
| Vloga | Oseba ali družba | Delež |
|---|---|---|
| Lastnik | Mumel Srečko | |
| Prokurist | MUMEL ŽOHAR LEA |
- DDVzavezanec · SI15933946
- TRRni v blokadi · 2 računa (BKS BANK AG, OTP d.d.)
- Davčni dolgni davčni dolžnik
- Insolvenčni postopkini v postopku
- Javna naročilaponudnik
- Registrski organAJPES, izpostava Maribor
Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 9. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.
Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 1.856.862 € od 21 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 407.881 € od 10 plačnikov.
| Leto | 2015 | 2016 · 9 mes. | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 · 8 mes. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prejeto (EUR) | 26.593 | 82.970 | 93.020 | 141.711 | 98.421 | 236.869 | 207.904 | 241.813 | 137.796 | 123.877 | 203.438 | 262.450 |
| Plačnikov | 1 | 3 | 4 | 5 | 3 | 8 | 2 | 4 | 6 | 5 | 6 | 7 |
| Plačnik | Znesek (EUR) | Delež |
|---|---|---|
| Občina Lovrenc na Pohorjuobčina | 359.599 | 88,2 % |
| LŠ Maribor | 24.980 | 6,1 % |
| Občina Rušeobčina | 12.935 | 3,2 % |
| STANOVANJSKO PODJETJE d.o.o. | 3405 | 0,8 % |
| OSNOVNA ŠOLA JANKA GLAZERJA RUŠE | 2771 | 0,7 % |
| CŠOD | 1627 | 0,4 % |
| ZAVOD RAST RUŠE | 1610 | 0,4 % |
| ZGS | 373 | 0,1 % |
| Plačnik | Znesek (EUR) | Delež |
|---|---|---|
| Občina Lovrenc na Pohorjuobčina | 1.719.560 | 92,6 % |
| LŠ Maribor | 24.980 | 1,3 % |
| OSNOVNA ŠOLA JANKA GLAZERJA RUŠE | 24.467 | 1,3 % |
| CŠOD | 14.272 | 0,8 % |
| Občina Rušeobčina | 12.935 | 0,7 % |
| OSNOVNA ŠOLA BREZNO-PODVELKA | 12.072 | 0,7 % |
| SLOVENSKI REGIONALNO RAZVOJNI SKLAD | 11.000 | 0,6 % |
| ZAVOD DANICA LOVRENC NA POHORJU | 7024 | 0,4 % |
Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.
Stik z Strojne Inštalacije, Mumel Srečko, s.p.
Sporočilo pošljemo na e-poštni naslov podjetja iz poslovnega registra · Odgovor prejmete neposredno od podjetja
»Manjka kaj o vašem podjetju?
Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Profil dopolnimo, ko podatke preverimo.
V okolici · Lovrenc na Pohorju 2344
Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.
| Podjetje | Pravna oblika | Naselje | Mat. št. | Pošta | Status | Profil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SSSgd Strdin, Splošna Gradbena Dejavnost d.o.o. | d. o. o. | Lovrenc na Pohorju | 5424935000 | 2344 | Aktivno | Odpri → |
| OŠOsnovna Šola Lovrenc Na Pohorju | zavod | Lovrenc na Pohorju | 5085179000 | 2344 | Aktivno | Odpri → |
| KFKrumpholz Forged Hand Tools, Proizvodnja, Trgovina In Storitve d.o.o. | d. o. o. | Lovrenc na Pohorju | 5033373000 | 2344 | Aktivno | Odpri → |
| KWKrumpholz Wooden Handles, Podjetje Za Rehabilitacijo In Za Zaposlovanje Invalidov d.o.o. | d. o. o. | Lovrenc na Pohorju | 5502047000 | 2344 | Aktivno | Odpri → |
| AGAsfalting, Gradbeno Podjetje, d.o.o. | d. o. o. | Lovrenc na Pohorju | 6524494000 | 2344 | Aktivno | Odpri → |
